V oblasti stavebnictví se naše firma pohybuje již od roku 1990 a našim cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb.
Nabízíme příznivé ceny, kvalitní servis našich produktů, široký sortiment stavebních materiálů, a v neposlední řade také poradenskou činnost.

Oznámení o převodu obchodního závodu

Vážení partneři, informujeme Vás, že od 1. 1. 2020 bylo podnikání fyzické osoby Vlastimil zelený IČO: 10121765 restrukturalizováno do společnosti START Zelený s.r.o., sídlo Široká 376, 588 32 Brtnice, IČO: 08731314 zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C115137.

Prohlédněte si naše prodejny

První prodejnu stavebnin jsme otevřeli již roku 1990 v Brtnici. Ve stejném roce jsme v Brtnici otevřeli také prodejnu STIHL, zaměřenou na prodej a servis zahradní a malé zemědělské techniky. Další prodejnu stavebnin jsme otevřeli v roce 2004 v Jihlavě.

Stavební výroba

Klíčovou náplní stavební výroby je oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov, zabýváme se i realizací vodohospodářských projektů.

Volná pracovní místa

Přemýšlíte o změně povolání? Chtěli byste pracovat v mladém kolektivu lidí, a mít možnost rozvíjet se? Pokud chcete být součástí našeho týmu, neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních míst v naší firmě.Volná pracovní místa

ISO certifikace

Kvalitu našich služeb zaručují ISO certifikace.

<

>