Stavebniny Zelený Jihlava

Na Hranici 12, Jihlava
po - pá: 6:30 - 16:00
sobota: 8:00 - 10:00

Stavebniny Zelený byly v Jihlavě otevřeny již v červenci 2004. Zabýváme se prodejem veškerého stavebního materiálu a stavebních nástrojů. Našim zákazníkům se snažíme nabízet stále větší množství sortimentu i služeb. Nabízíme také mnoho slevových programů a různých akcí. Kontaktujte nás.

Těšíme se na vaši návštěvu

Nově nabízíme

Dodávka a montáž vazníkových krovů

Akční nabídka Stavebnin Zelený - Jihlava

Jádrová omítka PRO-DOMA

Podklad pro jemné a minerální omítky. Příprava spočívá v promíchávání obsahu balení ve 4.2 litrech vody po dobu 5-10 minut. Nahazování poté probíhá klasicky zednickou lžící na celou plochu.

hmotnost: 25 kg

64 Kč

cena s DPH

Lepenka BIT V60 S35

Lepenku PRO-DOMA využijete jak na izolaci základové desky proti spodní vodě, tak i jako střešní hydroizolaci. Pás se vyrábí v tloušťce 3,5±0,2 mm.

role: 10 m2

450 Kč

cena s DPH

Taška BRAMAC Classic

Střešní taška BRAMAC Classic, břidlicově černá. Krycí šířka: 300mm, rozměry: 330x420mm, bezpečný sklon 22°, minimální sklon 12° (nutná doplňková opatření)

spotřeba: 10ks/m2

21 Kč

cena s DPH

Betonová směs PRO-DOMA

Suchá betonová směs, vhodná pro tvorba základů, pilířů, podlah, chodníků, roštů, podpěr, schodišťových konstrukcí, výplní, výztuh atd.

hmotnost: 25 kg

63 Kč

cena s DPH

PCI - Multicret Duo

Lepící a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren).

hmotnost: 25 kg

145 Kč

cena s DPH

Den Braven - pěna Greenline

Jednosložková rozpínavá pistolová pěna k profesionálnímu použití. Vynikající přilnavost k většině materiálů, výborné vyplňovací schopnosti a tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

objem: 750 ml

110 Kč

cena s DPH

Den Braven - Mamut

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s okamžitou fixací a počáteční přídržností až 500 kg/m². Tepelná odolnost -40°C / +95°C.
Konečná pevnost 22 Kg/m²

objem: 290 ml

145 Kč

cena s DPH

Den Braven - Akrylový tmel

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár dělících příček, dřevěných výztuh, sádrokartonových konstrukcí, dřevotřískových desek a apod. Po vyzrání přetíratelný

objem: 310 ml

49 Kč

cena s DPH

PCI - Pericem UBF 04

Potěrový beton pro vyrovnávací a nášlapné podlahové vrstvy. Vnitřní i vnější použití. Tloušťka vrstvy 10–30 mm. Zrnitost: 0–2 mm. Minimální pevnost v tlaku 25 MPa.

hmotnost: 30 kg

89 Kč

cena s DPH

ERGO C380 - protisněhové háky

Protisněhové háky C380 k zavěšení, jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného ocelového plechu o šíři 34 mm a tloušťce 1,2 mm.
Barva: červenohnědá

délka: 380 mm

23 Kč

cena s DPH

Nabízíme

Na naší pobočce v Jihlavě se nachází míchací centrum, zajišťující přípravu odstínů dle vašeho výběru. Náš odborník vám poradí s výběrem nejvhodnějšího druhy omítky, barvy či barevného odstínu. Barevné odstíny mícháme podle vzorníků do kterých můžete nahlédnout na naší prodejně. Přijďte si k nám vybrat.

Vzorníky:
Objednávejte na:
   e-mail: miroslav.pauser@zeleny.cz
   telefon: 777 743 407

Vážení zákazníci,
 
dovolte, abychom Vás informovali o nových podmínkách, které se týkají termínu pro vrácení a výměnu zboží. Jsme si plně vědomi toho, jak složité je odhadnout množství materiálu pro Vaše projekty. Na všech prodejnách stavebnin Vlastimil Zelený – START si nově můžete vyměnit zboží za jiné, nebo je vrátit ve lhůtě 30 dnů od nákupu. Zboží musí být v originálním obalu, nepoužité, nepoškozené a společně s pokladním dokladem či fakturou. Garance výměny nebo vrácení zboží se nevztahuje na zboží speciální povahy, zakázkové, zhotovené na míru, zlevněné, sezónní a s prošlou expirací.

Možnost vrácení zakoupeného zboží
0-30 dnů od odběru zboží zboží je možné vrátit či vyměnit BEZPLATNĚ
31-60 dnů od odběru zboží poplatek ve výši 40% z prodejní ceny zboží
více než 60 dnů od odběru zboží zboží nelze vrátit


 
Věříme, že tímto opatřením Vám pomůžeme řešit případné problémy, které mohou v průběhu výstavby nastat.
 
Za Vaši přízeň a pochopení děkujeme.
S pozdravem Vlastimil Zelený, j.r.

Ať už se chystáte změnit váš dům uvnitř či navenek, nabízíme vám možnost zhotovení různých vizualizací barev a odstínů dle vašeho přání. Jediné co potřebujeme, je abyste nám zaslali fotografii domu, stěny, nebo jiných prostorů které se chystáte změnit. Společně s fotografií nám sdělte vaši představu stylu, barvy či materiálu, nebo si vyberte konkrétní barvu a odstín podle vzorníku zde. Pokud zatím nemáte konkrétní představu, naši zaměstnanci se vám pokusí poradit a společně přijít na nejvhodnější řešení pro vás

1. Vyberte fotografii domu, stěny, fasády nebo jakékoli jiné plochy kterou plánujete změnit.
2. Vyberte si barvu a odstín ze vzorníků BASF, HET, nebo WEBER. Napište nám, z kterého vzorníku jste vybírali a pošlete kód odstínu.
3. Specifikujte stěnu, kterou chcete z přiložené fotografie vizualizovat.
4. Napište další požadavky, jako například rozčlenění stěny více barvami, obrazce...
5. Rádi vám vypočítáme spotřebu barvy, v tom případě ale budeme potřebovat také rozměry vizualizované plochy.
6. E-mail s přiloženou fotografií, a vybranou barvou odešlete na adresu miroslav.pauser@zeleny.cz

Pokud u nás objednáváte větší množství materiálu, mohla by vás zajímat nabídka dopravy zboží našimi vozy. Pokud objednáváte zboží na paletách, doporučujeme nákladní vůz MAN s hydraulickou rukou, která znatelně usnadní skládání materiálu. Můžete využít i možnost dopravy menší dodávkou. Materiál dovezeme kamkoliv si budete přát. Výběr místa a času je pouze na vás, vždy se přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům.

• Odvoz palet ze stavby •

• Odvoz zakoupeného materiálu •

• Odvoz stavebních sutí •

Ceník vozů

MAN s hydraulickou rukou
doprava:  29 Kč/km skládání: 70 Kč/paleta max. nosnost:   9 tun 

 

Pokud si nejste jisti, kolik zboží budete ke konkrétnímu účelu potřebovat, neváhejte se nás zeptat. Cenové kalkulace provádíme pro naše zákazníky zcela zdarma. Kvůli kalkulacím navíc ani nemusíte naši prodejnu navštívit, z pohodlí domu odešlete váš požadavek na e-mail: miroslav.pauser@zeleny.cz. Ať už se jedná o radu s výběrem množství nebo druhu materiálu, náš zkušený personál vám vždy poradí a vyjde vstříc.

Kalkulačky

Virtuální prohlídka prodejny

Při držení levého tlačítka můžete s myší hýbat a tím se vám bude měnit i úhel pohledu videa. Video můžete otáčet o 360° horizontálně a můžete přizpůsobit i vertikální úhel pohledu. Pokud nemáte video dostatečně ostré, klikněte v dolním panelu přehrávače na ikonu nastavení(ozubené kolečko), a zvyšte kvalitu videa. Pokud se vám video zasekává, kvalitu naopak snižte.

Kde nás najdete

Otevírací doba

Kontakt Otevírací doba
Na Hranici 12,
586 01 Jihlava
tel.: 567 211 007
mobil.: 777 743 397
 
vedoucí: Miroslav Pauser

zimní provoz 1.11. - 31.3.

po - pá 6:30 - 16:00
Sobota 8:00 - 10:00

letní provoz 1.4. - 31.10.

po - pá 6:30 - 16:00
sobota 8:00 - 11:00